Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-03-28, 15:30x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
ostrzeżenie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2015-09-29, 11:41
Posty: 1
Post ostrzeżenie
Dzień dobry wszystkim

chciałbym ostrzec wszystkich przed nieuczciwymi praktykami ze strony firmy SAGE


przy aktualizacji abonamentu na FK oczywiście trzeba zaznaczyć że zapoznałem się kilkoma regulaminami nie zawartymi bezpośrednio w umowie o aktualizacji
w jednym z nich jest zapis, że aktualizując umowę zobowiązuję się to czynić co roku (co nie było moim zamiarem), oczywiście firma SAGE nie poinformowała mnie o tym, że nadchodzi nowy okres abonamentowy tylko z tajniaka wystawiła fakturę za następny rok

nie podanie informacji o automatycznym przedłużeniu umowy we wzorze zamówienia, a jedynie zakamuflowanie jej w regulaminach, świadczy o ewidentnej próbie wprowadzania w błąd zamawiającego usługę. Takie działanie jest nieuczciwe, ponieważ stanowi o zamiarze wyłudzenie umowy.


Pozdrawiam wszystkich
RK


2015-09-29, 11:51
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert

Rejestracja: 2007-11-21, 13:38
Posty: 57
Pomógł: 3
Post Re: ostrzeżenie
niestety wygląda mi to na użalanie się użytkownika który nie przeczytał umowy i zorientował się po podpisaniu że ona mu się nie podoba
zmuszenie użytkownika do zakupu abonamentu na uaktualnienia nie jest może najbardziej eleganckim zagraniem ze strony producenta ale na pewno nie jest niezgodne z prawem
jeśli użytkownik - korzystając z promocji zakupuje uaktualnienie to po prostu TRZEBA przeczytać warunki promocji - nawiasem mówiąc jak ostatnio przedłużałem umowę z dostawcą telewizji to też miałem promocję i informację o tym że po pewnym czasie jak nie zmienię umowy to mój abonament wzrośnie - tak bywa że firmy starają się wykorzystać lenistwo lub nieodpowiedzialność kupującego ale w takim przypadku kupujący powinien mieć pretensje do siebie a nie otaczającego świata

nawiasem mówiąc w warunkach abonamentu stoi wyraźnie napisane że jeśli nie chcemy przedłużania go na kolejny rok to wystarczy złożyć rezygnację co najmniej 45 dni przed końcem okresu

cóż - czytaj po prostu to co podpisujesz

_________________
Skontaktuj się z Ekspertem | Zamów dodatek

tel. 22 7 538 538
ekspert@mojaSymfonia.pl
http://www.mojaSymfonia.pl


2015-09-29, 15:22
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 2 ] 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant