Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-04-30, 19:36x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Wydruk pieczątki dekret bufor 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2014-01-20, 11:39
Posty: 55
Post Wydruk pieczątki dekret bufor
Witam chcę wydrukować dekretacje poszczególnych dokumentów i mam problem bo przy dokumentach prostych wyskakuje mi taki komunikat:

"Wybrano tylko dokumentu obsługiwane jak: Wyciąg Bankowy, Raport Kasowy, Raport Kasowy Walutowy, Dokument prosty.
Dla dokumentów powyższych typów pieczątki nie są drukowane."

Dziwne, bo wymieniony jest dokument prosty, a nie chce mi wydrukować. Mogę jedynie wydrukować polecenie księgowania z dekretem.
Czy tak powinno być, że dla tych dokumentów prostych jest jedynie polecenie księgowania?

Kolejna sprawa, czy można wydrukować jakieś zbiorcze zestawienie wszystkich księgowań w danym miesiącu?
Tak, aby ktoś kto będzie sprawdzał mógł sobie spojrzeć, co było księgowane na danym koncie.
Aczkolwiek, aby zestawienie było kompletne dla wszystkich kont i najlepiej wydrukować to jednym poleceniem ;)

Pozdrawiam Patryk


2015-02-08, 21:59
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 



Rejestracja: 2010-08-22, 09:57
Posty: 325
Pomógł: 56
Post Re: Wydruk pieczątki dekret bufor
Cytuj:
Witam chcę wydrukować dekretacje poszczególnych dokumentów i mam problem bo przy dokumentach prostych wyskakuje mi taki komunikat:

"Wybrano tylko dokumentu obsługiwane jak: Wyciąg Bankowy, Raport Kasowy, Raport Kasowy Walutowy, Dokument prosty.
Dla dokumentów powyższych typów pieczątki nie są drukowane."

Dziwne, bo wymieniony jest dokument prosty, a nie chce mi wydrukować. Mogę jedynie wydrukować polecenie księgowania z dekretem.
Czy tak powinno być, że dla tych dokumentów prostych jest jedynie polecenie księgowania?

No tak se w Sage wymyslili
Można to zmienić edytując raport piecz.sci
linijkę :
Kod:
   case DW_WYCIAG_B, DW_RAPORT_K, DW_RAPORT_K_WAL, DW_PROSTY

zmienić na:
Kod:
   case DW_WYCIAG_B, DW_RAPORT_K, DW_RAPORT_K_WAL


Cytuj:
Kolejna sprawa, czy można wydrukować jakieś zbiorcze zestawienie wszystkich księgowań w danym miesiącu?

Dziennik księgowań, ale to nie w buforze i mało czytelne w sumie

Cytuj:
Tak, aby ktoś kto będzie sprawdzał mógł sobie spojrzeć, co było księgowane na danym koncie.
Aczkolwiek, aby zestawienie było kompletne dla wszystkich kont i najlepiej wydrukować to jednym poleceniem ;)

Fajny jest raport
Raporty > Konta > zapisy kont w okresach, ale to tez niestety tylko dla zapisów zaksięgowanych, a nie bufora


2015-02-09, 18:34
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-04-20, 17:29
Posty: 5
Post Re: Wydruk pieczątki dekret bufor
by nie zakładać nowego tematu; możesz napisać co zmienić w raporcie sterującym wydrukiem pieczątki z dekretami (księgi) aby kolumny Kwota WN, Konto WN, Kwota MA, Konto MA miały mniejszą szerokość od standardowej? Obecnie mają one 2,4 cm a chciałbym aby miały np: 1,5. Czy to w tej linijce raportu:

#define CW_KWOTA 240
#define CW_KONTO 240
#define CW_POZKS 180

tym samym wiersz: numer dziennika i numer ewidencyjny musiałby się zmniejszyć.
Chciałem drukować dekrety na drukarce do etykiet a w takim rozmiarze tabela z dekretami nie mieści mi się na etykiecie.
Pozdrawiam
(dotyczy FK ERP Extra 2015)


2015-02-12, 20:09
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Symfonia FK - dekret

w Ogólne

Doris

8

10954

2009-02-18, 12:56

FinPro Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Logo firmy w miejscu pieczątki

w Programy Handlowe

xz123

4

4471

2010-09-28, 22:10

darek.007 Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Nazwa firmy w miejscu pieczątki

w Programy Handlowe

Januszc

6

3525

2013-02-05, 16:00

Januszc Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Problem z umieszczeniem logo w miejscu pieczątki

w Programy Handlowe

havo

3

2893

2013-11-13, 10:41

havo Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant