Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-05-04, 22:33x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
aktualizacja symfoni 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2012-03-10, 15:05
Posty: 16
Post aktualizacja symfoni
Na maila spółki przyszedł mail o aktualizacji FKP 2013.1. Miałam problemu z kodem aktywacyjnym dlatego zadzwoniłam na infolinie i Pan poinformowała mnie że mam starą wersję 2012 i przed zainstalowaniem wersji 2013.1 powinnam wcześniej zainstalować wersję 2013. Pobrałam obie wersje obie zainstalowałam i dostałam następujące wskazówki w mailu od tego Pana
1. Tworzymy kopię bezpieczeństwa aktualnie używanej przez Państwa wersji programu.
2. Uruchamiamy instalację aktualizacji danego programu.
3. W folderze "Sage" tworzymy nowy katalog o nazwie programu.
4. Wpisujemy numery seryjne programu w dwóch wierszach tak jak jest to podane powyżej.
5. Po uruchomieniu programu klikamy na opcję Odtwórz i wskazujemy na wcześniej utworzoną kopię bezpieczeństwa.
6. Zgadzamy się na konwersję bazy danych.
7. Nowe wersje programów wymagają ponownej aktywacji. Aktywacji dokonujemy po 14 dniach od otrzymania nowej aktualizacji, tylko do ostatniej (najnowszej) wersji programu korzystając z menu Aktywacja, opcja Zgłoszenie danych firmy.
Problem pojawia się kiedy wchodzę do symfonii i stosuje się do ptk 5 niby wszystko jest w porządku zgadzam się na konwersje danych tak jak w punkcie 6 program mówi mi że „dane firmy zostały odtworzone i kiedy próbuje wejść do programu i wpisuje hasło pojawia się komunikat
„dane firmy są w formacie wcześniejszym niż 2013a. Jeżeli chcesz dołączyć tą firmę, musisz wcześniej dokonać konwersji danych programem w wersji 2013a”

Ja jestem księgową a nie informatykiem i jestem już podłamana bo walcze z tym cały dzień. Przez to że mieszkam w małej miejscowości obie aktualizacje ściągały się 8 godzin.

Błagam napiszcie mi jak krowie na rowie - co ja mam zrobić


2013-05-15, 21:16
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-04-18, 18:52
Posty: 5169
Pomógł: 59
Post Re: aktualizacja symfoni
Prościej chyba sie nie da opisać :( Popros może kogoś z partnerów to będzie godzina usługi zdalnej maks a może ten kto ci to sprzedał wykona ci za gratis to wszystko (my np naszym klientom aktywujemy itp drobne sprawy robimy zdalnie bezpłatnie)


2013-05-15, 23:03
Wyświetl profil

Rejestracja: 2012-06-12, 14:07
Posty: 6
Post Re: aktualizacja symfoni
Chyba popełniłaś błąd na początku ponieważ piszesz, że
Cytuj:
pobrałam obie wersje obie zainstalowałam
trzeba to zrobić kolejno czyli pobierasz plik FK w wersji 2013, aktualizujesz i robisz konwersję baz danych, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie zarchiwizuj dane następnie pobierz plik i zaktualizuj do wersji 2013.a, tutaj konwersja chyba nie będzie potrzebna, powinnaś mieć dostęp do danych (sprawdź). Jeśli chodzi o aktualizację do wersji 2013.1 to się zastanów, ponieważ ta jest płatna i wymaga nowego numeru seryjnego, zobacz http://www.sage.com.pl/male-i-srednie/u ... ksiegowosc
lecz jeśli go posiadasz to aktualizujesz do wersji 2013.1 i ponownie robisz konwersję baz.


2013-05-15, 23:37
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Aktualizacja Kadri i płace w Symfoni Premium

[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]

w Techniczne

emiter

16

11688

2008-02-02, 10:45

emiter Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. aktualizacja Mała księgowość vs aktualizacja 50c

w Programy Kadrowo Płacowe

rainmaker14

1

4274

2020-08-28, 08:58

Beata.B Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. FP w symfoni

w Programy Kadrowo Płacowe

Awis

1

1946

2018-05-29, 16:16

szepczący Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Koniec Symfoni 2.0. ????

w Ogólne

Premo

3

6780

2018-12-07, 09:53

premium_ewz Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant