Posty bez odpowiedzi |oraz Aktywne tematy Dzisiaj jest 2024-05-04, 19:49x



Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Stany mag. numerów seryjnych 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 2010-09-08, 18:49
Posty: 26
Post Stany mag. numerów seryjnych
Witam!
Sprawdzam ilość nr seryjnych na danym magazynie wchodząc w TOWARY. Klikam dwa razy wybrany towar i potem ZESTAWIENIA\STANY MAGAZYNOWE.

{tu był kiedyś screen. niestety był to link zewnętrzny i już go nie ma. PROSZĘ dodawajcie grafikę za pomocą załącznika}

Mam taki problem, że na różnych loginach użytkowników widać różne dane tj. na adminie widzę pełną listę nr seryjnych taka jak powinna być na dany dzień, a na loginie innego użytkownika brak jest kilku numerów seryjnych. Wyszukiwałem wedle identycznych kryteriów więc nie wiem gdzie leży problem. Prawa użytkowników też sprawdzałem i użytkownik (w zasadzie pewna grupa użytkowników) ma takie same prawa jak admin.
Ponadto chciałem jeszcze zapytać co oznaczają te zielone ptaszki po lewej stronie nr seryjnego?


Ostatnio zmieniony 2011-03-10, 10:59 przez roomba, łącznie zmieniany 2 razy



2011-03-10, 10:50
Wyświetl profil
Autor Wiadomość
 


Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
Wybacz pytanie ale o jakich numerach seryjnych piszesz bo coś nie kumam takiej funkcjonalności? Pomijając fakt, że o jakim programie.


2011-03-10, 10:57
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
Teraz jak poprawiłeś posta to już lepiej. To nie są numery seryjne tylko rozbite pojedynczo dostawy. Powód różnego widzenia? Począwszy od konfiguracji użytkownika a skończywszy na błędach w bazie danych. Na początek weź takiego użytkownika który widzi dobrze powiedzmy że ma login ABC. W katalogi z danymi znajdź jego plik ini - będzie nazywał sie ABC.ini i jego zawartość przekopiuj do pliku ini użytkownika który ma problemy z podglądem. Wyloguj zaloguj sprawdź.


2011-03-10, 11:09
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-08, 18:49
Posty: 26
Post 
W miarę kiedy zostawały wystawiane na te numery dokumenty - sprawdzając stan spod loginu problematycznych użytkowników na dany dzień pojawiał się ten niewidoczny wcześniej numer. Teraz zostały już wszystkie numery wydanie więc i Ci użytkownicy "widzą" wszystkie numery z danego dnia. Dzięki za pomoc, może problem pojawi się później więc Twoje info może okazać się pomocne.
Jeszcze tylko przy okazji ponowię pytanie o zielone ptaszki przy numerach seryjnych.


2011-03-10, 11:42
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
krzysiek pisze:
Na początek weź takiego użytkownika który widzi dobrze powiedzmy że ma login ABC. W katalogi z danymi znajdź jego plik ini - będzie nazywał sie ABC.ini i jego zawartość przekopiuj do pliku ini użytkownika który ma problemy z podglądem. Wyloguj zaloguj sprawdź.


Eeeee Krzyśku - dziwny sposób, osobiście tak bym nie postąpił... Za dużo WŁASNYCH ustawień jest w takim pliku, wyglądu dokumentów, ustawień wydruków, etc. Założyłbym NOWEGO usera GOŚĆ i na nim zrobił testy (później usunąć usera, po testach) - kombinacje z INI to raczej bym sobie odpuścił, ta wygląda mi na dość karkołomną :-).

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2011-03-10, 16:59
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
eee... jakbym zasugerował format zrobić to co innego. Jedno ini podmienione systemu nie zabije. A może Ty wiesz od czego są "zielone ptaszki"? Bo mnie ciekawość zżera, mam ten sam Handel i żadnego zielonego ptaka..


2011-03-10, 19:05
Wyświetl profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2008-12-03, 21:11
Posty: 276
Pomógł: 2
Post 
Krzyśku - to są dostawy które są już wydane i informacja o tym pojawia się, gdy robisz stan magazynowy "na dzień" ale wstecznie.

Np. ja zrobiłem zestawienie stanów magazynowych Pervasivea na dzień 1-go stycznia 2011 - część dostaw mam jeszcze na stanie, one są "bez ptaszków", ale są również te, które po 1-szym stycznia 2011 zostały już wydane, one mają zielone "ptaszki" ;-)

Nie wiem czy opisałem to w miarę jasno - jak zwykle robię 10 rzeczy na raz...

PS. jakbym stracił swoje INI w Symfonii Handel wkurzyłbym się - tyle rzeczy mam poustawianych w Handlu, logotypy, podpisy, wielkość okien, parametry dla wszystkich "ulubionych" zestawień, itd. itp. - dla mnie to bardzo ważny i istotny zbiór :-)

_________________
Pozdrawiam

Misiek DGTL Rzeszów


2011-03-10, 23:54
Wyświetl profil

Rejestracja: 2010-09-08, 18:49
Posty: 26
Post 
Dzięki Misiek za odpowiedź. Kombinowałem z nowym userem i ten nowy widział wszystkie dostawy (czyt. nr seryjne). Także dalej nie wiem o co chodzi z tymi problematycznymi userami.


2011-03-11, 09:21
Wyświetl profil
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2007-12-11, 23:18
Posty: 1942
Pomógł: 49
Post 
Misiek pisze:
PS. jakbym stracił swoje INI w Symfonii Handel wkurzyłbym się - tyle rzeczy mam poustawianych w Handlu, logotypy, podpisy, wielkość okien, parametry dla wszystkich "ulubionych" zestawień, itd. itp. - dla mnie to bardzo ważny i istotny zbiór :-)


Kierowcy Formuły I też mają full tych ustawień, kąty natarcia spojlerów, nastawy zawieszenia, co do milimetrów ustawione pedały "pod ich nogi" i jeszcze dziesiątki innych. A normalni kierowcy zadowalają się regulacją kierownicy w 2 płaszczyznach i fotelem, który się przesuwa i ma ruchome oparcie. Stąd rozumiem problem INI z Twojej pozycji lecz nie czynił bym z niego problemu takiej rangi dla tzw. typowego użytkownika.


2011-03-11, 09:28
Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 9 ] 
   Podobne tematy   Autor   Odpowiedzi   Odsłony   Ostatni post 
Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Historia numerów seryjnych towarów

w Programy Handlowe

roomba

2

2696

2011-02-24, 15:10

roomba Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki Sprzedaż według dostaw/numerów seryjnych

w Programy Handlowe

mojaSymfonia.pl

0

1716

2013-01-29, 12:36

mojaSymfonia.pl Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Stany minimalne i maksymalne - nie są widoczne wszystkie mag

w Programy Handlowe

FAQ

1

2231

2016-03-09, 09:13

FAQ Wyświetl najnowszy post

Na tym forum nie ma nowych nieprzeczytanych postów. Załączniki sortowanie dokumentów wg numerów

w Programy Księgowe

r2d2

5

4046

2015-06-13, 12:49

perek Wyświetl najnowszy post



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Support forum phpbb by phpBB Assistant